8/2011
Już jest! Najnowszy, sierpniowy numer Małego Pielgrzyma

Więcej…, a w nim tematy poświęcone NIEBU


 
Książkowe podróże po NIEBIE

Więcej…Przed nami wrzesień - czas szkolnych obowiązków i letnich wspomnień... Mam nadzieję, że pomimo wielu wakacyjnych przygód macie jeszcze ochotę na kolejne.
W dzisiejszym kąciku czeka Was bowiem daleka wędrówka i spotkanie z kimś naprawdę wyjątkowym. A więc... zapraszam do Gdańska.

Więcej…
 
Opowieści z piętrowego łóżka. Niebo

Więcej…Patyczek i Bułeczka siedzieli z mamą na łące i patrzyli w niebo. Wiał wiatr, a wielkie białe chmury paradowały po błękicie podobne do najdziwniejszych zwierząt, pojazdów i okrętów.
- Tam na chmurze siedzi sobie pewnie prababcia i przygląda się nam z góry - powiedział Bułeczka.

Więcej…
 
"Niebo Kopernika"

Więcej…W czerwcu, tuż przed wakacjami, zostało otwarte w Warszawie niezwykłe planetarium, które nosi nazwę "Niebo Kopernika". Na czym polega wyjątkowość tego obiektu?
Na pozór wygląda zupełnie zwyczajnie - budynek przykryty kopułą o średnicy szesnastu metrów. Niezwykły odbiór seansów zapewnia nowoczesne wyposażenie, znajdujące się wewnątrz. Jest to najnowocześniejsza technologia informatyczna, której bazę danych stanowią zdjęcia, filmy wszystkich obiektów astronomicznych, poznanych przez człowieka wraz z danymi naukowymi, zebranymi na całym świecie.
Więcej o niebie Kopernika przeczytać możecie w sierpniowym numerze Małego Pielgrzyma

 
Dary Ducha św. POBOŻNOŚĆ

Czym jest pobożność i co ona oznacza? Jak być pobożnym i do czego potrzebny jest nam dar pobożności?
Możemy o tym przeczytać w nowym kąciku ?Dary Ducha Świętego?.

 
Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny

Więcej…"Potem wielki znak się ukazał na niebie: Niewiasta obleczona w słońce i księżyc pod jej stopami, a na jej głowie wieniec z gwiazd dwunastu" (Ap 12,1).
Wkrótce będziemy obchodzić uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Będziemy wspólnie radować się z tego, że Matka Zbawiciela została wywyższona aż do nieba.

Więcej…
 


Kolejny numer Małego Pielgrzyma

już w lutym...

Facebook

Mały Pielgrzym poleca

Reklama
Reklama